AKILLI ŞEHİRLER
İÇİN
AKILLI ÇÖZÜMLER

GELECEĞİ İNŞA EDİYORUZ

GELECEK ODAKLI • ÇOKLU YAKLAŞIM • DİJİTAL MÜHENDİSLİK

CITIGENIUS, 3B modelleme, ölçme ve analiz araçları sağlayan gelişmiş bir entegre mekansal çözümdür. CITIGENIUS yeni nesil fotogerçekçi 3B akıllı şehir modelleme felsefesine dayanır ve metodolojisi yüksek çözünürlüklü akıllı mekansal veriler kullanır. CITIGENIUS akıllı ve nesne tabanlı 3B mekansal veri oluşturmak için mükemmel bir araçtır ve kapsamlı ölçme, düzenleme ve analiz araçları ile Yapay Zeka (AI), Yüksek Performanslı Bilgi İşlem, Simülasyon ve Bilgisayar Grafikleri gibi günümüzün son teknolojilerini kullanır.

ÇOKLU GİRDİ

ÇOKLU İŞLEM

ÇOKLU ÇIKTI

ÇOKLU KULLANIM

Citigenius 3B akıllı şehir modeli üretmek için hava görüntülerinden mobil haritalamaya kadar geniş bir yelpazeye yayılan ölçekte çoklu mekansal veri kaynağı kullanır.

Mekansal içeriğin akıllı şehire dönüştürülmesinde bilgisayar görüntüleri, makina öğrenimi ve destekleyici manuel çalışmalar kullanılmaktadır.

Citigenius farklı endüstrilerin ihtiyaç ve gereksinimlerine cevap verecek şekilde çeşitli çıktılar üretebilmektedir.

Akıllı mekansal veri pek çok endüstriye planlama, yönetim ve işletme aşamalarında fayda sağlar.


Çoklu Girdi


Çoklu İşlem


Çoklu Çıktı


Çoklu Kullanım

100+ ÖZELLİK

VERİ TOPLAMA AŞAMASINDAN
YÜKSEK SEVİYE ANALİZE
çok sayıda ölçüm seçeneği ve detaylı analiz aracı

3B Modelleme: Hava fotoğrafları ve gerçek (true) ortofoto verileri kullanılarak, hedef bölge yüksek detaylılık, çözünürlük ve gerçek koordinatlarla modellenir. 3B gerçekçi şehir görünümü için düşey yüzey dokularına sahip 3B bina ve nesne modellemesi yapılır.

Temel Ölçüm Araçları: Yüksek çözünürlüklü 3B şehir üzerinde ayrıntılı ölçümler yapmak için yükseklik, uzunluk, indirgeme, referans noktasından yatay açı, azimut, koordinat belirleme, profil oluşturma, kazı ve dolgu hesaplamaları, münhani geçirme gibi birçok ölçüm aracı sunulmaktadır.

Analiz Araçları: Citigenius farklı uzmanlık alanlarını içeren entegre bir çözüm sağlamak üzere bir araya getirilen birçok analiz aracı sunar. Bu araçlar yenilenebilir enerji amaçlı konum belirleme ve analizi, ısı haritalaması, taşkın ve sel analizi, arkeolojik saha yönetimi ve keşif analizleri, altyapı planlama ve yönetimi gibi analizleri içerir.

3B MODELLEME
ÖLÇÜM
KAPSAMLI ANALİZ
SAVUNMA SİMÜLASYONLARI

ÇEŞİTLİ PROJELERDEN GÖRÜNTÜLER VE ÖRNEKLER

Markus Guretzki
Genel Müdür

Bizimle iletişime geçin.
info@citigenius.eu

CITIGENIUS GmbH
Gartenstraße 12
30926 Seelze
Germany

US . Germany . Turkey

© 2018 CITIGENIUS
Tüm hakları saklıdır.